אתר בית הספר למדריכי טיולים – רימו
  
צרו קשר- אתר בית הספר למדריכי טיולים – רימו
בוגרי בית הספר להדרכת טיולים רימון מספרים
בוגרי בית הספר להדרכת טיולים רימון - טיולי משפחות
בית הספר למדריכי טיולים – רימו

 

השתלבות בעבודה בהדרכת טיולים

רימון טיולים היא החברה המובילה בישראל בטיולים מאורגנים. זו עובדה. 

מספר הטיולים גדל בהתמדה. הניסיון שנצבר במחלקת ההדרכה ברימון מלמד כי בוגרי הקורסים שלנו הופכים להיות מדריכים מצוינים. אנו מעדיפים את בוגרי הקורסים שלנו ושמחים על כל מדריך חדש. 

אני יודע כי רבים מכם חוששים "ליפול בין הכיסאות". להירשם לקורס, לסיים אותו, לצאת לסטאג' ולאחר מכן לא להצליח להשתלב בענף. 

אומר זאת במפורש – רימון טיולים זקוקה למדריכים חדשים ושמחה על כל אחת ואחד שמוצאים את מקומם בחברה. 

טל נאשי– מנהלת מערך ההדרכה והאחראית על שילוב מדריכים חדשים תלמד אתכם במהלך הקורס את רזי המקצוע, תכיר אתכם ותספר לכם בגאווה על האפשרויות הפתוחות בפניכם בחברה. 

אם תאמינו בעצמכם וביכולתכם – אנו נשמח לתת לכם הזדמנות! בחרתי לשתף אתכם בניסיוני האישי. לפני חמש עשרה שנים החלטתי להפוך למדריך טיולים בחו"ל. בחנתי את כל האפשרויות בענף התיירות ולבסוף החלטתי להירשם דווקא לקורס של רימון טיולים. חברה גדולה ורצינית המשלבת מדי שנה מדריכים רבים מבוגרי הקורס. החיבור בין קורס מלווי קבוצות לבין חברת טיולים גדולה, נראה לי מועיל. הנחתי שמאחר שאלה שמלמדים אותי בקורס, הם אלה שיצטרכו להחליט להפקיד בידי את הטיול הראשון כמדריך עצמאי, כדאי ועדיף שהם יכירו אותי היטב. הבנתי כבר אז, מניסיוני בתחומים שונים, את גודל האחריות. ידעתי כי אם במהלך הקורס אצליח ליצור אצל אנשי רימון טיולים את הרושם כי אני מאמין בעצמי וכי ניתן להפקיד בידי קבוצה – הם יתנו לי את הצ'אנס. בסיום הקורס יצאתי לטיול סטאג' לאיטליה. במהלך הסטאג' למדתי המון. מנחם היה מורה מצוין עבורי. כשחזרתי, הגעתי אל משרדי החברה. נאמר לי כי בעקבות חוות הדעת ממורי הקורס והתרשמותו החיובית של מנחם, יש סיכוי כי אקבל את הצ'אנס שלו אני מחכה. שוב אמרו לי כי הכל תלוי בצרכי החברה. בינתיים, קניתי עבורי ועבור שני ילדי כרטיסים לנסיעת בר/בת מצווה ליורודיסני פריז. יומיים לפני הנסיעה המתוכננת, הגיע הטלפון מהאחראי על שיבוץ המדריכים. הוצע לי לצאת לטיול לאיטליה. טיול "עומק", 16 יום. את המסלול הכרתי מטיול הסטאג'. חשתי ביטחון. הויתור על כרטיסי הטיסה לפריז עלה לי ממון רב. להרגיע את הילדים היה קצת יותר קשה. לאחר עבודת הכנה יסודית יצאתי לטיול. בערב הראשון, הובלתי את הקבוצה בסמטאות רומא, מהמדרגות הספרדיות דרך פונטנה די טרווי, חצינו את ויה דל קורסו לכוון הפנתיאון. בפיאצה נבונה שתינו קפה ואכלנו גלידה איטלקית. לבסוף חצינו את הנהר והשקפנו על כיפת הוותיקן ממרחק. כשהתיישבתי בתום אותו סיור ערב בכסא המדריך באוטובוס לא היה אדם מאושר וגאה ממני.ידעתי כי יצאתי לדרך ברגל ימין. חודשים ארוכים של הכנה במהלך הקורס הוכיחו את עצמם. רכשתי לי שליטה בהיסטוריה, באמנות, באדריכלות, באימפריות ועוד. הצלחתי לטעת אצל מורי הקורס את האמונה כי יש על מי לסמוך. מאז עברו תחת ידינו סטאז'רים רבים שהפכו לקולגות שלנו ברימון טיולים. אנו פוגש אותם ברחבי העולם. אני בחרתי ברימון טיולים לאחר שבדקתי את כל האפשרויות. ברימון טיולים מצאתי בית חם.

רימון היא חברת הטיולים המאורגנים המובילה בישראל. הצורך המתמיד במדריכים חדשים והמסורת רבת השנים של העדפה חד משמעית ל"מדריכי הבית" הוכיחו לי כי בחרתי נכון. מאז התרחבו היעדים שלי לכל אורכו ורוחבו של הגלובוס. נשמח לראות כל אחד ואחת מכם מצטרפים למשפחה ומשלבים כמוני את אהבת הטיולים עם קריירה נפלאה. 

בהצלחה - עמוס וצוות הקורס.